Gratis

MANAGER SPITAL ARES - CLUJ NAPOCA

CENTRELE DE EXCELENTA ARES

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui manager care să se alăture echipei ARES și să coordoneze activitatea Spitalului de Cardiologie ARES Cluj Napoca. În cadrul spitalului nostru sunt tratați în fiecare an aproximativ 1500 de pacienți cu patologii cardiovasculare complexe, prin proceduri minim-invazive. Alți aproximativ 10.000 de pacienți sunt evaluați anual în ambulatoriul de cardiologie.

Experienta profesionala:
• Minim 2-3 ani intr-o pozitie de coordonare operatiuni sau servicii;
• Bune cunostinte financiare, de coordonare echipa si procese;
• Pregatirea necesara: studii superioare finalizate;
• Cunostinte utilizare avansata de MS Office;
• Cunoasterea limbii engleze.

Calitati personale:
• abilitati excelente de comunicare;
• orientarea catre client si rezultat;
• capacitate de analiza si luare a deciziilor;
• atitudine corecta si deschidere catre angajati si pacienti;
• flexibilitate, spirit de echipa, spirit organizatoric.

Descrierea jobului

Coordoneaza activitatea din unitatea medicala pe care o are in subordine;
Prezinta rapoarte legate de activitatea clinicii catre managementul firmei;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Gestioneaza necesarul de personal al punctului de lucru;
Imbunătățește standardele clinice și modelele de practică în scopul acordării de servicii; medicale de calitate și creșterii gradului de satisfacție a pacienților;
Defineste, implementeaza şi urmareste strategia pentru realizarea planului de vanzari şi incadrarea in bugetul stabilit;
Intocmeste planul de activitate si bugetul anual al operatiunilor pentru punctul de lucru coordonat;
Intocmeste rapoartele solicitate de managementul firmei referitoare la activitatea desfasurata;
Propune si urmareste atingerea indicilor de performanta a activitatii echipei;
Identifica nevoile echipei in ceea ce priveste angajarea de personal;
Gestioneaza resursele avute la dispozitie şi optimizeaza costurile aferente actiunilor intreprinse in cadrul punctului de lucru;
Construieste şi monitorizeaza bugetul de venituri-cheltuieli al echipei;
Intocmeşte setul de proceduri pentru echipa;
Creaza si mentine o relatie de buna colegialitate cu ceilalti membri ai echipei si din celelalte puncte de lucru ale firmei.

Ce oferim:
Un mediu profesionist, dinamic, în continua dezvoltare, cu focus pe rezultate și grija față de oameni;
Salariu motivant;
Bonus de performanta in functie de obiectivele stabilite anual;
Program de lucru flexibil.Alătură-te unei echipe experimentate și dinamice. Vei avea ocazia să te dezvolți profesional, coordonând activitatea unuia dintre cele mai importante spitale private de cardiologie din țară.

Grupul ARES este lider pe piața privată de cardiologie intervențională, cu 10 săli de angiografie, în cinci centre din București, Cluj-Napoca, Constanța și Tulcea. Este unul dintre principalii furnizori de servicii medicale din România, oferind soluții terapeutice inovatoare de cardiologie și radiologie intervențională. De-a lungul celor peste 10 ani de activitate, la ARES au avut loc 19 premiere medicale naționale. Din anul 2019, ARES este deținut și administrat de fondul american de investiții Highlander Partners.

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024