Gratis

Manager și Consilieri - Bijuteria ATLANTIS GOLD

Euro Tehnic - Ifn S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate(avantaj)
Experiența de minim 1 an pe un post similar reprezintă un avantaj;
Cunoștințe în efectuarea operatiunilor de încasare și înregistrări în sistemul de management al vânzărilor;
Orientată spre rezultate,eficientă,perseverentă în atingerea obiectivelor;
Atentă la nevoile clientului,amabilă,ordonată;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Consilierea clienților prin recomandări individualizate;
Efectuarea activității administrative ,efectuarea zilnică a operațiunilor de casă;
Promovarea brandului ATLANTIS GOLD;
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Coordonarea echipei si soluționarea problemelor ,care apar în echipă sau în relația dintre colegi;(manager)
Inițiativă atât în coordonarea activității,cât si in relația cu echipa pentru a aduce constant beneficii companiei,gândire antreprenorială prin valorificarea abilităților,experiențelor,perspectivelor ,resurselor și de a identifica oportunități la momentul potrivit,o gândire care îți permite să depașești provocările,care te face să-ți depașești limitele .(manager)
Salariul este diferențiat în funcție de vechime și experiență.

ATLANTIS GOLD este lider pe piață în domeniul metalelor prețioase (bijuterii din AUR cu DIAMANTE) și este prezent în ROMÂNIA cu 12 magazine.

DE 27 de ani brandul ATLANTIS GOLD a lucrat pentru a perfecționa fiecare moment special al clienților săi.ATLANTIS GOLD îmbină cu succes colaborările internaționale cu producția proprie și se bazează pe calitate și rafinament.

Istoria bijuteriilor ATLANTIS GOLD este cea a unei familii strâns legată de tradiție și pasiunea pentru artă ,de aici și dorința de a crea colecții unice de verighete și de a crea propria producție.Politica firmei a fost întotdeauna de a comercializa produse de top la prețurile corecte.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024