Gratis

Manager Service Auto

Motorkappa SRL

Candidatul Ideal

Service-ul Autokappa este in cautarea unui nou coleg, pasionat, experimentat, muncitor , implicat si de incredere care sa ocupe functia de Manager Service Auto Craiova.

Candidatul ideal:

- minim 2 ani experienta in vanzari;
- engleza nivel mediu - avansat;
- abilitati de comunicare si organizatorice;
- permis de conducere categoria B;
- experienta in domeniul auto constituie un avantaj ;
- absolvent studii tehnice/ auto;

Descrierea jobului

- participa zilnic la sedintele tehnice;
- verifica masinile prezente in service;
- supravegheaza echipa;
- intocmeste receptia masinilor care ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈sosesc la service cat si statusul acestora;
- ofera clientilor un sumar de reparatii si costuri;
- se ocupa de programari, fizice si telefonice;

AutoKappa s-a lansat pe piata in anul 2004. In momentul infiintarii, principalul domeniu de activitate consta in comercializarea pieselor si accesoriilor din import prin intermediul magazinelor auto detinute.
Din 2008 AutoKappa a luat forma unui service modern care ofera servicii de calitate pentru masinile clientilor nostri. Dispunem de o echipa formata din profesionisti (ingineri, mecanici, electricieni, electronisti cu calificare tehnica europeana) ce sunt mereu la curent cu inovatiile si noile tehnologii auto, astfel incat sa ofere cele mai bune rezultate intr-un timp cat mai scurt.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024