Gratis

Manager sala de jocuri

INTERGAME SELECT

Candidatul Ideal

-Absolvent studii superioare
-Cunoasterea limbii engleze nivel mediu
-Cunostinte foarte bune de operare Mc-Office
-Experienta de minim 1 an in coordonarea unei echipe
-Experinta in Vanzari si cursurile de recrutare constituie avantaj

-Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii
-Orientare pe solutionarea problemelor si initiativa
-Abilitati de coordonare si delegare a unei echipe
-Persoana motivata de rezultate

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-Mentinerea unei bune imagini a punctului de lucru in gestionare
-Coordonarea eficienta a echipei in subordine, in vederea obtinerii ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀rezultatelor stabilite
-Dezvoltarea loialitatii clientilor si atragerea de clienti noi
-Atingerea obiectivelor propuse de top management
-Realizarea planului de activitate a salii
-Realizarea periodica a rapoartelor in functie de indicatorii urmariti
-Motivarea echipei si asigurarea lucrului in echipa

BENEFICII:
-Compania asigura training de pregatire pe postul ocupat
-Posibilitati de crestere in cariera atat pe plan intern cat si pe plan international
-Pachet salarial motivant compus din salariu fix si bonusuri pentru rezultatele obtinute

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania, Italia, Croatia). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 60 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024