Gratis

Manager Restaurant

Mava Apartamente Admin S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru echipa noastra este organizat, punctual, un bun organizator, este creativ si iubitor al gastronomiei.
Cautam un coleg/colega pentru a coordona si motiva echipa, cu abilitati excelente de comunicare, perseverenta si mai ales dorinta de a se implica si dezvolta impreuna cu noi!
Inca de la deschidere am reusit sa impresionam clientii nostri prin profesionalism, pasiune si munca continua investita, rezultatul fiind pozitia noastra in topul restaurantelor din Constanta!

Descrierea jobului

  • Gestionarea materiilor prime si evidenta inventarierii
  • Asigurarea standardelor de calitate pentru produse si servicii
  • Mentinerea relatiilor cu furnizorii si ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂plasarea comenzilor pentru necesarul de materii prime si consumabile
  • Gestionarea si solutionarea sesizarilor clientilor
  • Coordonarea, eficientizarea si implicarea activa in activitatea echipei
  • Organizarea de evenimente
  • Disponibilitate si flexibilitate pentru programul de lucru

Restaurantul nostru, punctul ideal de plecare pentru o zi activa pe litoral sau refugiul perfect dupa o zi plina de excursii, isi asteapta oaspetii asteapta fie la un mic dejun satios si sanatos, un pranz nutritional sau la o cina delicioasa.
Am devenit in scurt timp de la deschidere preferatul constantenilor dar si al celor care viziteaza orasul Constanta.
Avem cateva elemente care ne definesc: Atmosfera, stil, calitatea ingredientelor, gust desavarsit si pasiunea pentru ceea ce facem!
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024