Gratis

Manager Productie

Steelcore Europe SRL

Candidatul Ideal

- Experienta minim 10 ani ca Inginer/Manager Productie intr-un mediu de productie industriala: Mecano-Sudura

- Cunostinte de desen tehnic 2D Autocad/Solidedge
- Cunostinte generale prelucrari mecanice
- Cunostiinte operare calculator Microsoft Office
- Persoana ambitioasa, consecventa, meticuloasa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Abilitati de management si gestionare echipe din productie, urmareste si organizeaza productia de ansamble sudate
-Interpretarea corecta a desenelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄tehnice, precum si pregatirea desenelor individuale de piese din ansamble pentru productie
-Abilitati de tehnologizare produse ansmable sudate
- Verificarea pieselor in raport cu cerintele si specificatiile de executie si urmarirea calitatii acestora
- Planificarea si coordonarea echipei de productie pentru realizarea obiectivelor propuse cu minimizarea pierderilor de productie (resurse si timp)

BENEFICII
-Decont transport
-Salariu deosebit de motivant

Suntem o echipa tanara, dinamica si flexibila oferind un mediu de lucru placut in care profesionalismul, increderea si colaborarea asigura premisele implementarii ideilor tale de dezvoltare si imbunatatire a diverselor arii de activitate ale companiei.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024