Gratis

Manager productie

Semede Prod S.R.L.

Candidatul Ideal

• Nivelul de studii: Calificat sau Absolvent
• Nivelul de experienta: Minim 2 ani

Descrierea jobului

Mai exact, in rolul tău vei fi responsabil de:
- Buna desfasurare a activitatii de productie si procesare a legumelor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁proaspete vidate
- Monitorizarea, organizarea si conducerea activitatilor, astfel incat sa se realizeze obiectivele conform planificarii
- Evaluarea necesarului si elaborarea planificarii productiei astfel incat sa se realizeze livrarea integrala a comenzilor.
- Plasarea comenzilor de materie prima astfel incat sa nu existe intreruperi in procesul de productie
- Propunerea de solutii de imbunatatire a procesului tehnologic si a echipamentelor astfel incat sa creasca capacitatea de productie si sa eficientizeze costurile
- Urmarirea starii de functionare si utilizare a echipamentelor folosite
- Respectarea normelor de Securitate si Sanatate a Muncii si de PSI,
- Insusirea si respectarea normelor de catre personalul din subordine astfel incat activitatea de productie sa nu fie afectata.
- Realizarea de rapoarte zilnice, saptamanale si lunare cu privire la activitatea ta.

Ce iti oferim noi:
- Increderea si sustinerea noastra in cadrul unui proiect ambitios ce se va intinde pe termen lung
- Sprijin in dezvoltarea ta profesionala (participarea la traininguri specializate)
- Un pachet salariat compus din salariu fix (conform experientei tale), bonuri de masa , bonus de performanta in functie de indeplinirea obiectivelor, autoturism de serviciu, buget combustibil.

Mai multe detalii la: 0786.748.334

Compania noastra a luat fiinta in 2013 si avem o arie de acoperire in Bucuresti, judetul Ilfov, Giurgiu, Buzau, Urziceni, Ploiesti, Pitesti (estul Romaniei)
Obiectivul principal al companiei noastre consta in distributia de produse alimentare catre segmentul HoReCa Produsele principale pe care le distribuim sunt: legumele proaspete vidate si castravetii murati in saramura.
Formam o echipa de peste 20 de oameni corecti ,onesti, simpli si profesionisti care lucreaza pe baza de obiective clare si care isi fac planuri pe termen lung.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024