Gratis

MANAGER PRODUCTIE PROCESARE PESTE in orasul Slanic, Prahova

PASTRAVARIA VALEA STANII ZAGANU

Candidatul Ideal

Pastravaria Valea Stanii Zaganu SRL angajeaza Manager Productie pentru fabrica de procesare peste.

Aptitudini:
  • capacitatea ridicata de a comunica clar si eficient
  • intuitiv si disciplinat
  • capacitate de a gestiona situatii dificile
  • persoana ordonata, responsabila, atenta la detalii
  • atitudine calma, amabila si proactiva
  • aptitudini excelente de planificare, organizare si time management

Descrierea jobului

Atributii:
  • planifica si coordoneaza activitatea de productie in functie de obiective de productie, stabilind sarcini si responsabilitati pentru personalul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈din subordine
  • identifica necesarul de aprovizionare cu materie prima
  • procesarea si validarea comenzilor primite
  • suport in stabilirea planului de livrari saptamanale
  • urmarirea si verificarea productiei zilnice, in vederea respectarii termenului de livrare stabilit
Beneficii:
  • contract de munca pe o perioada nedeterminata
  • posibilitatea unei cariere pe termen lung
  • program flexibil

Lucrul intr-o companie recunoscuta la nivel national in orasul Slanic, judetul Prahova.
Atmosfera pozitiva si un mediu de lucru placut.

Asteptam CV-urile si la adresa: contabilitatepastravariazaganu@gmail.com

Succes!
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024