Gratis

🚀 MANAGER OPERATIV - JAY BUBBLE TEA

JAY BUBBLE TEA

Candidatul Ideal

Ești pasionat de organizare și ai un ochi de vultur pentru detalii? Îți place să te asiguri că fiecare piesă se potrivește perfect în puzzle-ul unei afaceri de succes? Căutăm un Supervizor / Manager Operativ dedicat și meticulos care să se alăture echipei noastre dinamice!

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei supraveghea activitățile zilnice din locațiile noastre, asigurându-te că toate detaliile sunt la locul lor.
    • Avem cateva taskuri zilnice, si tabele excel.
  • Vei menține o evidență clară și organizată a tranzacțiilor și resurselor noastre.
  • Vei gestiona micile probleme care apar, oferind suport telefonic și organizând reparații rapide.
  • Vei monitoriza activitatea echipelor și te vei asigura că totul respectă standardele noastre.

Ce căutăm:
  • O persoană organizată și atentă, care se simte bine lucrând cu tabele și verificând detalii.
  • Capacitatea de a comunica eficient și de a gestiona sarcini de rutină.
  • Disponibilitatea de a vizita cateodata locațiile noastre pentru a te asigura că totul merge bine.

Ce oferim:
  • Un job liniștit, dar care necesită atenție la detalii.
  • Un mediu de lucru prietenos și organizat.
  • Pachet salarial competitiv și oportunități de dezvoltare.

Suntem o echipă dinamică și energică, formată din tineri entuziaști cu vârste între 18 și 35 de ani, uniți de pasiunea noastră pentru excelență. Căutăm persoane la fel de ambițioase să se alăture nouă în misiunea de a redefini standardele în lumea băuturilor inovatoare.

JAY BUBBLE TEA este mai mult decât o companie – este un pionier în arta preparării faimoasei băuturi Bubble Tea. Ne mândrim să oferim clienților noștri o experiență rafinată, printr-o variantă superioară și sănătoasă de Bubble Tea. Ceaiurile noastre sunt create din frunze organice de cea mai înaltă calitate, cu un conținut redus de zahăr, pentru a satisface cele mai exigente gusturi.

Instagram: https://www.instagram.com/jaybubbletea_ro
Tiktok: https://www.tiktok.com/@jaybubbletea

P.S. Dacă știi pe cineva care își dorește un loc de muncă sigur și stabil într-o companie de top, te rugăm să distribui acest anunț. Îți mulțumim pentru sprijin!

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024