Manager Operațional IDA Spa - Lider în Inovație și Excelență

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Experiență de minimum 3 ani în management operațional, preferabil în domeniul spa sau ospitalității.
  • Abilități excelente de leadership și coordonare a echipelor.
  • Orientare către client și focus pe oferirea unor servicii de înaltă calitate.
  • Capacitate de a lucra independent și de a lua decizii strategice.
  • Abilități puternice de planificare și organizare.
  • Comunicare eficientă în limba română și engleză.
  • Cunoștințe solide în gestionarea bugetelor și a indicatorilor de performanță.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Te invităm să te alături echipei IDA Spa, un brand cu tradiție și recunoscut pentru excelență în ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁servicii și inovație în industria spa. Cu două locații de top și numeroase premii care ne atestă calitatea, suntem în căutarea unui Manager Operațional care să împărtășească viziunea noastră și să contribuie la continuarea poveștii noastre de succes.

Responsabilități:
  • Coordonarea operațiunilor zilnice în ambele locații, asigurându-te că fiecare aspect al experienței clientului reflectă standardele noastre de excelență.
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii inovatoare, care să mențină și să îmbunătățească poziția noastră de lider pe piața spa din România.
  • Motivarea și dezvoltarea echipei, promovând o cultură a excelenței, inovației și colaborării.
  • Gestionarea relațiilor cu clienții VIP și partenerii de top, consolidând reputația noastră pentru servicii de calitate superioară.
  • Monitorizarea și optimizarea performanței financiare și operaționale, identificând oportunități de creștere și eficientizare.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-un brand premiat și recunoscut pentru inovație și excelență în industria spa.
  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri bazate pe performanță și realizări.
  • Mediu de lucru inspirațional și dinamic, într-o echipă pasionată și dedicată.
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională, cu acces la training-uri și evenimente de specialitate..
  • Șansa de a influența direct creșterea și succesul continuu al unui lider de piață
Dacă ești un lider vizionar, cu pasiune pentru excelență și dorința de a contribui la succesul unei echipe de elită, te invităm să ni te alături!

Pentru aplicare, te rugăm să trimiți CV-ul la adresa: elena.badea@idaspa.ro

Vino să scriem împreună următorul capitol al poveștii de succes IDA Spa și să redefinim standardele în industria spa!
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.