Gratis

MANAGER MARKETING ÎN TÂRGU MUREȘ

SYSTEMA CERTIFICĂRI SRL

Candidatul Ideal

  • Creativ, inovator, capabil să genereze idei noi și să implementeze soluții în cadrul strategiilor de marketing
  • Abilități excelente de comunicare
  • Orientat către rezultate, cu abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic
  • Să aibă capacitatea de a evalua și de a măsura eficacitatea campaniilor și a strategiilor de marketing, adaptându-le în funcție de nevoile și cerințele în schimbare ale pieței
  • Studii superioare finalizate

Descrierea jobului

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing care să sprijine obiectivele generale ale companiei și să conducă la creșterea și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈consolidarea poziției brandului pe piață
  • Colaborarea strânsă cu departamentele din cadrul firmei pentru a asigura coerența și alinierea strategiilor
  • Crearea de conținut relevant și captivant pentru diferite canale de marketing
  • Asigurarea managementului de proiect pe inițiative de marketing ale companiei
  • Monitorizarea performanței campaniilor de marketing și elaborarea de rapoarte periodice pentru a identifica și implementa îmbunătățiri

Beneficii
  • Oportunitatea de dezvoltare și formare alături de o echipă profesionistă
  • Instruire de specialitate încă din prima zi
  • Venituri salariale cuprinse între 5500 lei și 7500 lei
  • Tichete de masă în valoare de 30 de lei/tichet
  • Beneficii extrasalariale în funcție de performanță: abonament la o clinică privată pentru servicii de sănătate, acces în platforma online Linkedin Learning, abonament la sală de fitness, Bookster
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024