Gratis

Manager magazine - mezeluri

S.C. VALCOM 50 SRL

Candidatul Ideal

- experienta in coordonarea magazinelor, fix pe acelasi domeniu mezeleuri si carne
- domiciliul stabil in Bucuresti
- permis auto cat B
- competente de marketing
- studii superioare
- experiență relevantă cel putin de 2 ani într-o poziție similară de management
- cunoștințe solide în domeniul vânzărilor și marketingului
- recrutarea, formarea și gestionarea eficientă a echipei
- abilități excelente de comunicare și negociere
- capacitatea de a dezvolta și menține relații solide cu clienții și partenerii de afaceri
- abilități de leadership și capacitatea de a motiva și ghida echipa
- inventariere
- orientare către rezultate și capacitatea de a atinge obiectivele stabilite
- flexibilitate și capacitatea de a lua decizii într-un mediu dinamic
- cunoasterea programului SEDONA

Descrierea jobului

- salariu peste media pietei
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata
- tichete de masa
- bonusuri in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀functie de performanta
- ajutoare financiare pentru evenimente
- pachete de produse de sărbători
- zile libere pentru evenimente, etc

Suntem o afacere de familie si producem mezeluri de peste 31 de ani avand o fabrica proprie.
Toata marfa produsa de noi o comercializam in propria retea de magazine aflata in Bucuresti,Ilfov,Ploiesti si Craiova.
Toata organizatia noastra face parte din familia noastra drept urmare ne tratam oamenii cu respectul cuvenit.
Ne marim afacerea in mod responsabil ca sa fim siguri ca putem sa sustinem dezvoltarea noastra
Cea mai mare grija a noastra este sa fim etici atat cu clientii nostri si cu angajatii nostri.
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024