Gratis

Manager magazin

Arkada Steel Map

Candidatul Ideal

- ai experienta de min. 3 ani in vanzari B2C
- esti obisnuit sa vinzi in baza unui proces de vanzare
- esti disponibil pentru program prelungit
- ai abilitati de operare PC: min. Office / Google Docs.
- ai experienta ca sofer - cat B
- esti obisnuit sa utilizezi dispozitive/hardware/software
- ai studii superioare
- experienta ca Team Leader minim 2 ani

NU APLICA DACA
- nu ai experienta in vanzari B2C Minim 3 ani
- nu ai condus o echipa de minim 2 persoane
- nu ai permis auto.

Descrierea jobului

1. Oferi consultanta clienților.
2. Întreții și dezvolți identitatea magazinul atat la interior cat si la exterior( expozoare, parcare, imagine ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄hala, iluminatul interior si exterior, signalistica Arkada)
3. Iti realizezi targhetul de vanzari.
4. Te asiguri ca sunt incasate facturile emise.
5. Intocmesti rapoarte de activitate (in Google Docs sau in CRM).
6. Aduci informatii documentate din piata privind concurenta, produse (similare si noi), preturi, trendul pietei si eventuale oportunitati.
7. Promovezi produsele in functie de obiective focus ale companiei.

Arkada este o companie 100% românească specializată în producția de garduri si acoperisuri metalice, cu distributie la nivel national.

Am reusit sa mentinem calitatea produselor la nivel foarte ridicat, astfel incat peste 99% din clienti pastreaza colaborarea cu firma noastra pe termen lung si adaugam lunar clienti noi in portofoliu.

Cu o experienta de peste 10 de ani, am reusit sa ne consolidam pozitia in piata oferind cea mai larga gama de produse, devenind astfel o referinta in domeniu.

Planul nostru de dezvoltare pentru urmatorii 3 ani, il reprezinta consolidarea pozitiei in Top 3 producatori la nivel national si extinderea parteneriatelor externe.

In prezent, avem in desfasurare un proiect ambitios, care consta in deschiderea a 41 de reprezentante Arkada la nivel national (cate o reprezentanta pe judet). Tocmai de aceea, din 2020 ne-am relocat in Brasov, pentru a extinde reteaua de distributie la nivel national.

Intrucat ne extindem in piata, compania noastra creaza oportunități de angajare pentru candidati hotarati sa se implice în proiecte ambițioase.

Sa stii ca suntem o echipa super-misto! Suntem obisnuiti sa lucram intr-o atmosfera de colaborare si plina de energie, iar asta apreciaza foarte mult toti colegii nostri.

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024