Gratis

Manager magazin si zonal

SCANDINAVIA SECOND HAND S.R.L.
8 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Angajam manager magazin si manageri zonali pt Slatina,Constanta,Bucuresti,Campulung Muscel,Ramnicu-Valcea,Tg-Jiu.

Descrierea jobului

Ce oferim:
-salariu fix +bonusuri din vanzari
-tichete de masa
-pregatire din partea personalului cu experienta
-masina pt deplasari (valabil ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀pt menegerii zonali)
-mediu placut de lucru cu colegi tineri si magazine moderne

RESPONSABILITATILE TALE VOR FI:

-sa organizezi si sa coordonezi echipa
-sa organizezi imaginea magazinului/magazinelor
-sa organizezi stocul de marfa care se schimba saptamanal
-sa supraveghezi si sa coordonezi prodecesle din magazin pt o buna desfasurare a activitatii
-sa te asiguri ca intraga documentatie este in regula atat pt punctul de lucru cat si pt personal
-sa ai experienta in domeniu sau similar de min 2 ani
-sa ai viziune comerciala,de marketing pt cresterea vanzarilor
-sa ai disponibilitate de lucru in weekend si in zilele de sarbatoare
-sa detii permis conducere Cat B min de 1 an

Compania noastra se ocupa cu reciclarea,sortare si vanzarea hainelor utilizate ce mai fot fi folosite!
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024