Gratis

Manager magazin MALL BANEASA - Venit net: 5000 - 5400 ron

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Minim studii medii;
Experienta in vanzari;
Cunostinte utilizare PC;
Abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
Spirit de ordine si disciplina;
Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la efort si stres.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?

- Organizezi activitatea din magazin;
- Supervizezi si evaluezi activitatea angajatilor din subordine si te ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂implici in imbunatatirea performantelor lor profesionale;
- Participi activ la procesul de vanzare;
- Asiguri evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- Stabilesti si asiguri stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;
- Asiguri primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
- Realizezi evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raportezi zilnic volumul vanzarilor;
- Raspunzi de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Ceea ce oferim:

- Pachet salarial format din: salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, decont transport;
- Training specializat;
- Mediu de lucru placut si profesionist;
- Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.