Gratis

Manager Logistica puncte de lucru Romania

SC AVVERO LENTI SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta minima 3 ani pe o pozitie similara;
  • Capacitate de organizare si planificare;
  • Orientarea catre rezultat prin reducerea costurilor;
  • Abilitati de Leadership
  • Managementul dezvoltarii angajatilor din subordine;
  • Excelente abilitati de analiza, planificare, organizare, comunicare, control si raportare;
  • Competente informatice si cunostinte avansate de excel
  • Onest , eficient si cooperant
  • Increderea in sine, abilitatea de a ramane calm sub presiune si capacitatea de convingere

Descrierea jobului

  • coordoneaza activitatea depozitelor societatii din punct de vedere administrativ;
  • coordoneaza si controleaza permanent activitatea de depozitare, stocare, aranjarea marfurilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈din depozit,
  • organizeaza si supravegheaza desfasurarea activitatii Parcului Auto al societatii cu respectarea tuturor actelor normative in vigoare;
  • asigurarea si verificarea pontajului lunar pentru personalul din subordine si transmiterea catre Departamentul de Resurse Umane;
  • coordoneaza si controleaza expeditiile de marfa si investigheaza care sunt cauzele lipsei produselor din stocuri;
  • deplasari periodice in tara la punctele de lucru pentru inventare si asigurarea fluxurilor de marfa;
  • planifica si coordoneaza necesarul de materiale/ produse;
  • propune strategii privind cresterea eficientei activitatilor coordonate pentru minimizarea costurilor si cresterea efectiva a veniturilor companiei, etc;
Ce oferim
  • loc de munca stabil, intr-o companie in plina crestere si cu planuri de investitie continua;
  • pachet salarial motivant, potrivit experientei si pregatirii;
  • mediu de lucru modern, nou si curat;
  • telefon, laptop, masina

Descrierea companiei

Suntem o echipă!
Suntem producători de lentile oftalmice. Aceasta ne permite să controlăm atent procesul de producție, garantând mereu calitatea produselor noastre. Ne permite să implementam rapid inovațiile și să răspundem promt cerințelor pieței.
Atmosfera relaxată și colaborarea dintre noi cresc productivitatea și eficiența companiei. Cum se reflectă aceste aspecte în relația cu tine? Ai la dispoziție o echipă, nu doar o persoană. Așa că, indiferent de provocările sau dificultățile pe care le întâmpini, te susținem, te consiliem și găsim soluții.
Oferim un raport calitate-preț excelent! Pe scurt, oferim produse calitative la un preț corect. Avem la dispoziție tehnologii de ultimă generație, în mâinile unor oameni pasionați.

www.avvero.ro

Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 26 Iun. 2024