Gratis

MANAGER LOCATIE GYMBOLAND - Loc de joaca

S.C. ENTERTAINMENT VISION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Gymboland este un brand specializat în divertisment pentru copii cu o experiență de peste 10 ani în România. Gymboland Group ︆are locuri de joaca (playgrounds) in Mall-urile din Bucuresti, Ploiesti si Constanta.

Managerul de locației Gymboland, se ocupă de activitatea zilnică a locurilor de joacă, raportează, coordonează echipa, organizează evenimente și petreceri tematice.

Descrierea jobului

• Coordonarea eficientă a tuturor activităților, în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate pentru locația ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Gymboland.
• Pregătirea și organizarea planurilor de activitate pentru locația pe care o administrează și asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor.
• Asigură că sistemul, procedurile și politicile Gymboland sunt respectate la standarde superioare de către angajații din locația de care răspunde.
• Propune soluții pentru îmbunătățirea activităților operaționale pentru locația de joacă. Valorificarea și dezvoltarea oportunitătilor de dezvoltare ale firmei.
• Administrează locația Gymboland. Asigură servicii de calitate pentru clienți și soluționează reclamațiile;
• Întocmește documentatie angajați (fise de pontaj, dosar angajat) si contabilitate de baza (încasări, inventare, etc); raportează către conducere situația locației.
• Efectuează comenzile si gestionarea stocurilor;
• Organizează evenimente și petreceri tematice pentru copii;
• Promovează locul de joacă pentru a atrage mai mulți clienți;
• Mentine relatiile cu managementul Mall, furnizori, clienti si banca.

Managerul Gymboland pentru locul de joacă trebuie să aibă:
• Experiență relevantă pe post similar (servicii clienti si management operational);
• Puternică organizare și coordonare a unei echipe comerciale intr-un domeniu care ofera servicii clientilor;
• Disponibilitate de a lucra pe un program de lucru (ture) conform programului de Mall;
• Capacitatea de a face față situațiilor dificile care pot apărea în relația cu clienții și copiii;
• Foarte bune abilități de organizare, planificare, monitorizare și feedback;
• Spirit antreprenorial și deschidere către soluții inovatoare;
• Cunoștințe operare PC;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu.

Gymboland, lider în divertismentul pentru copii, te invită să te alături echipei noastre pasionate! Suntem un loc de joacă inovator, dedicat creării experiențelor magice și memorabile pentru cei mici. La Gymboland, punem accent pe dezvoltarea creativității, siguranța copiilor și oferirea unui mediu ludic și educațional. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă care aduce bucurie în viețile copiilor, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024