Gratis

Manager Financiar

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Manager Financiar talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea tuturor activităților financiare ale companiei, asigurându-se că toate procesele financiare sunt conforme cu legislația în vigoare și că obiectivele financiare ale organizației sunt atinse.

Cerințe:
  • Studii superioare in domeniul economic
  • Experiență minimă de 5 ani într-o poziție similară
  • Cunoștințe solide în legislația fiscală și contabilă din România
  • Abilități excelente de analiză și atenție la detalii
  • Cunoștințe avansate de Excel și SAP
  • Abilități de comunicare și leadership
  • Limba engleza si italiana avansat

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Planificarea și supravegherea bugetului companiei
  • Gestionarea fluxului de numerar și a strategiei de lichiditate
  • Monitorizarea și analiza performanței ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁financiare
  • Dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor financiare
  • Pregătirea rapoartelor financiare periodice și a situațiilor contabile
  • Colaborarea cu auditorii și asigurarea conformității cu legislația fiscală și financiară
  • Identificarea oportunităților de economisire și de îmbunătățire a eficienței financiare
  • Coordonarea și supervizarea echipei

Oferim:
  • Pachet salarial negociabil
  • Bonuri de masa 30 ron/zi
  • Asigurare de sanatate
  • Tichete cadou de Paste si Craciun
  • Bonusuri de recomandare
  • Decontare transport
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și de a dezvolta o carieră de succes

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE este prezenta in Romania din 2006 si face parte din TECNOSTAMP TRIULZI INT. GROUP. TTEE este specializata in producerea de piese termoplastice si termosetate prin injectie si compresie, decorate (vopsite, metalizate) pentru industria auto, electrica si electrocasnice.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024