Gratis

Manager financiar - 121125

BERATUNG ADMINSERV SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare în domeniul financiar-contabil
- Experiență de minim 3 ani în domeniu
- Cunoștințe solide de legislația financiară și contabilă
- Abilități de analiză și sinteză
- Abilități de comunicare și negociere
- Abilități de leadership și coordonare a echipei
- Gândire strategică și orientare către rezultate

Descrierea jobului

- Elaborarea și implementarea strategiilor financiare pentru atingerea obiectivelor companiei
- Monitorizarea și raportarea performanței financiare a companiei
- Gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁eficientă a fluxurilor de numerar și optimizarea costurilor
- Identificarea și gestionarea riscurilor financiare
- Dezvoltarea și implementarea politicii de investiții a companiei

BERATUNG ADMINSERV SRL este parte componenta a unui grup multinational de firme specializate pe consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China. Oferim suport meseriasilor cu spirit intreprinzator, dornici de a lucra in strainatate. Totodata, oferim solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor va vor facilita un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor dumneavoastra!

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024