Gratis

Manager echipa de vanzari

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Vrei să Fii Liderul Echipei Noastre de Vânzări?
Dacă ești gata să-ți pui în valoare competențele de management în domeniul ︌︅︆︉︀︂︃︅​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎vânzărilor și să contribui la succesul unei companii cu adevărat grozave, vrem să te cunoaștem!

Ce căutăm:
  • Studii superioare finalizate
  • Experiență în coordonare echipe de vânzări: Ai condus echipe înainte și știi ce înseamnă să fii un lider bun.
  • Permis de conducere categoria B: Ești gata de acțiune și deplasare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere: Știi cum să comunici și să negociezi eficient.
  • Abilități comerciale și analitice: Gândești strategic și te orientezi spre rezultate.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Împreună cu echipa ta (10 oameni), veți atinge și depăși obiectivele lunare: Vei fi alături de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈ei pentru a obține cele mai bune rezultate.
  • Construiești și motivezi echipa: Recrutezi oameni talentați, îi dezvolți și îi inspiri să-și atingă potențialul maxim.
  • Analizezi piața și concurența: Găsești mereu oportunități noi pentru creștere și dezvoltarea business-ului.

Ce oferim:
  • Salariu fix + Bonusuri de performanță: Ne asigurăm că munca ta este bine răsplătită.
  • Tichete de masă: Un plus pentru confortul tău zilnic.
  • Abonament medical: Ne pasă de sănătatea ta.
  • Autoturism de serviciu: Mobilitate și confort în deplasări.
  • Plan de carieră: Te sprijinim să-ți dezvolți cariera așa cum îți dorești.

Dacă ești entuziasmat de această oportunitate și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și ambițioasă, aplică acum! Hai să facem lucruri grozave împreună!
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.