Gratis

MANAGER DE ZONA ROMANIA

LOSAN DEPOT SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Losan Depot isi mareste echipa de vanzari!

Suntem in cautare de noi colegi, Manageri de zona cu atributii de Reprezentanti vanzari pentru zonele alocate depozitelor : Brasov, Bucuresti, Cluj, Timisoara si Roman.

LOSAN DEPOT pune la dispozitia dumneavoastra profesionalism, seriozitate si promptitudine.

PROFILUL CANDIDATULUI:

Minim studii medii / scoala postliceala / facultate;
Bune abilitati de comunicare, vanzare, prezentare si negociere;
Domiciliu in zona pentru care opteaza;
Permis de conducere cat. B - obligatoriu.

Descrierea jobului

OFERIM:

Contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa, pentru fiecare zi lucratoare lucrata;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Prime de realizari;
Prime de Paste si de Craciun;
Abonament servicii medicale, clinica privata (activat la incheierea perioadei de proba);
Autoturism de serviciu, telefon mobil, tableta.

Daca sunteti o persoana activa si ambitioasa care nu se vede facand altceva decat VANZARI, va asteptam in echipa noastra.

Din pasiune pentru calitate si exigenta suntem aici pentru dumneavoastra si urmarim satisfacerea chiar si a celor mai rafinate gusturi.

Colaboram cu cei mai renumiti producatori de materiale si accesorii pentru mobila de la care va oferim o gama foarte variata de produse, precum: panouri melaminate, panouri high gloss, panouri furniruite, blaturi de lucru, panouri pentru constructii industriale, parchet laminat, parchet stratificat si multe alte accesorii de feronerie.

Parerea si feedbackul clientului este cea mai buna critica pentru noi si datorita clientilor nostri am reusit sa ne extindem afacerea in mai multe locatii, in care am dezvoltat showroomuri, dupa cum urmeaza: Brasov, Cluj, Roman, Bucuresti, Timisoara, Focsani si Craiova.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024