Gratis

Manager de VANZARI si de MARKETING

Yurta Prod SRL

Candidatul Ideal

Vrem sa vii in echipa noastra daca te regasesti in descrierile de mai jos:
-esti o persoana creativa, proactiva, asertiva, cu bune abilitati de comunicare;
-esti o persoana cu studii de specialitate in SALES sau MARKETING, vrei si poti aplica in practica cerintele postului;
-vrei sa te specializezi in vanzari;
-ai o gandire logica, analitica si de sinteza al informatiilor;
-poti fi si la inceput de drum, important este sa ai cunostinte practice si competentele necesare;
-ai cunostinte tehnice pentru folosirea aplicatiilor utilizate in domeniul marketingului;
-esti o persoana indrazneata, isteata si pozitiva;
-te exprimi si scrii corect in lb. romana si engleza, avantaj cunostinte de lb. maghiara;
-iti place sa termini la timp ceea ce incepi si sa nu te lasi pana ce poti sa vezi si rezultatul muncii tale.

Beneficii:
Pachet salarial:
*salariu + bonuri de masa,
*ai rezultate frumoase, ai si bonusuri de performanta!

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Munca de birou, care constă în cunoestera bună a produselor (fertilizanți de plante - segment hobby), gestionarea comenzilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀către producător și urmărirea produselor până la vânzarea lor.
Trebuie să comunici cu producătorul străinatate
Trebuie să comunici cu clienți
Trebuie să gestionezi stocul produselor

-o buna colaborare cu managementul companiei pentru implementarea strategiei de marketing;
-impementare strategii de vânzări;
-concepere, realizare si implementare de campanii de marketing;
-efectuare de studii de piata specifice domeniului;
-gestionare si monitorizare pentru activitatea de marketing online si offline;
-intocmire de rapoarte privind stabilirea eficientei campaniei;
-elaborare si implementare anunturi;
-comunicare cu clientii si colaboratorii companiei;
-activitati administrative: actualizare baza de date, inregistrare si directionare solicitari sau alte provocari aparute catre persoanele abilitate din companie, alte solicitari specifice.
-locul de munca se afla in Sacele.

Societatea noastra infiintata in anul 1994, activeaza in domeniul producerii, ambalarii, importului si comercializarii de material saditor pomicol, horticol, viticol si partial dendrologic. Dispunem de capacitate proprie de distributie la nivel national, fapt ce ne-a permis sa deservim o gama larga de clienti incepand cu persoane care planteaza in gradina proprie la nivel de hobby pana la cultivatori profesionisti. In judetul Brasov dispunem si de o retea de magazine proprii, cu profil agricol, retea menita sa deserveasca micii fermieri cu inputurile necesare activitati lor specifice, cum ar fi cultura mare a campului, zootehnie, amenajari de gradini si spatii verzi, amenajari de livezi si plantatii de arbusti fructiferi.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024