Gratis

Manager de Restaurant

Candidatul Ideal

Ești pasionat de gastronomie și ai abilități excelente de management? Alătură-te echipei noastre!

Cerințe:
- Experiență anterioară în managementul restaurantelor
- Cunoasterea foarte bună a lucrului in Microsoft Excel
- Abilități excelente de comunicare și leadership
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic
- Atenție la detalii și orientare către client

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Coordonarea zilnică a activităților restaurantului
- Gestionarea echipei și asigurarea unui mediu de lucru pozitiv
- Menținerea standardelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de calitate și servicii excepționale
- Administrarea stocurilor/ plasarea comenzilor de materie primă și a bugetului
- Reprezentarea în fața autorităților publice
- Dezvoltarea și implementarea de strategii pentru optimizarea costurilor

Oferim:
- Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță
- Mediu de lucru prietenos și profesionist
- Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră

Dacă ești entuziast, responsabil și dornic să faci parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău la marketing@ugatti.ro

Hai să construim împreună o experiență culinară de neuitat!

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024