MANAGER DE PROIECT PRODUCTIE MATERIALE PUBLICITARE IN TIMISOARA

CREATIVE MEDIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă:
- Ești inteligent, curios și înțelegi repede ideile celor din jur
- Ești ambițios și ”flămând” de rezultate, în plan personal și profesional
- Îți cunoști limitările și nu ai o imagine exagerată despre tine
- Comunici ușor și menții relații armonioase cu cei din jur
- Nu ai aversiune pentru deplasări sau ore suplimentare (plătite)

Abilități solicitate:
- Ai experiență in domeniul producției publicitare de minim 5 ani
- Cunoști materialele și tehnologiile din industrie
- Ești un bun gestionar al timpului si al fazelor de execuție
- Ai condus eficient echipe de 4 - 6 oameni
- Ești posesor de permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Procese de urmărit:
- Realizarea (în colaborare) a ofertelor tehnice si comerciale
- Lansarea în producție a lucrărilor
- Urmărirea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀execuției și montajului
- Optimizarea costurilor
- Coordonarea eficientă a echipei, prin comunicare, delegare, verificare

Rezultate de atins:
- Creșterea și menținerea unei echipe ”sănătoase” în jurul tău
- Asigurarea calității lucrărilor executate
- Respectarea termenelor de execuție asumate
- Menținerea unui ritm de lucru productiv al echipei
- Asigurarea respectării normelor de protecție a muncii

Condiții oferite:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Program de lucru de 8 ore / zi
- Salariu începând de la 7.000 de lei lunar, la care se adaugă tichete de masa
- Asigurare transport, cazare, diurnă, prime de deplasare și prime de condus în deplasări
- Ore suplimentare recompensate fără excepție

Creative Media este o companie de producția publicitară care oferă soluții complete pentru reclame de exterior și interior. Cu o gamă variată de produse, incluzând casete luminoase, totemuri, printuri de mari dimensiuni și multe altele, satisfacem nevoile diverse ale clienților noștri încă din 2004. De la începuturile noastre, cu activitate concentrată preponderent pe plan local, în zona Timișoarei, am evoluat constant, punând accent pe calitate și inovare în fiecare proiect pe care îl realizăm.

Anul 2024 ne găsește activi la nivel național, cu lucrări derulate de la Arad până la Constanța (și cu proiecte internaționale tot mai frecvente). Am câștigat și păstrăm încrederea clienților prin menținerea standardelor ridicate de calitate și respectarea termenelor; continuăm să ne extindem și să ne adaptăm cerințelor pieței, actualizând în permanență tehnologia de care dispunem și oferind soluții personalizate pentru fiecărui client.

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024