Gratis

MANAGER DE PROIECT INSTALATII

COOP GALATI SOCIETATE COOPERATIVA

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare Instalatii pentru Constructii;

Doreste sa activeze intr-un mediu tehnic profesionist;

Detine cunostinte solide privind Instalatiile pentru Constructii (HVAC, Sanitare, Termice, Electrice);

Detine cunostinte privind managementul subcontractorilor si echipelor din subordine ;

Verifica intern documentatia tehnica in vederea pregatirii executiei;

Supervizeaza si verifica activitatea subcontractorilor privind respectarea cerintelor tehnice si cantitative;

Detine cunostinte de operare pe calculator pachet Office ( Word, Excel, Devize);

Detine cunostinte privind legislatia, normativele, standardele specifice in vigoare;

Detine cunostinte generale despre materiale, metode si instrumente utilizate in construcții;

Atentie la detalii;

Abilitati de comunicare si relationare eficienta;

Persoana motivata cu o buna capacitate de concentrare;

Detine permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Solicita si verifica ofertele subcontractorilor;

Gestioneaza activitatea subcontractorilor/echipelor dupa caz in vederea realizarii parametrilor tehnici si cantitativi ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈solicitati;

Semnaleaza probleme/situatii din punct de vedere al instalatiilor, transmite colaboratorilor (Proiectantilor) problemele semnalate si se asigura de solutionarea aspectelor identificate;

Realizeaza situatii comparative intre ofertele subcontractorilor si se asigura de corespondenta ofertelor cu documentatia tehnica;

Vizeaza situatiile de lucrari ale subcotnractorilor si se asigura de corectitudinea situatiilor proprii intocmite pentru Beneficiar;

Beneficii:

Loc de munca stabil;

Sediul pozitionat intr-o locatie foarte accesibila/centrala cu spatii de parcare gratuite;

Prime cu ocazia sarbatorilor Craciun/Sfarsit de an si Sfintele sarbatori Pascale in functie de realizari;

Spatiu asigurat pentru servit masa echipat si utilat complet;

Posibilitate de invatare, dezvoltare si perfectionare intr-o echipa tanara;

Posibilitate de efectuare a cursurilor de specializare si continua dezvoltare;

Salarizare corecta realizata la timp si fara intarzieri;

Contract de munca cu plata tuturor darilor la stat, asigurari, etc.

Conditii de munca foarte bune la sediul companiei;

Posibilitate de crestere salariala in raport cu eficienta si calitatea muncii prestate;

Sunt respectate orele de program, zilele libere legale si concediul de odihna al fiecarui angajat din cadrul companiei;

Echipa existenta din care urmeaza sa faceti parte este tanara, dinamica, pozitiva si proactiva;

Societatea realizează diverse lucrări cu precădere pentru beneficiari publici dar și pentru cei privați, astfel acoperind o gamă largă de tipologii precum:

-Lucrari de Civile (Spitale, Gradinite, Scoli, Locuinte, Spatii de Productie, Spitale, obiective Militare);

Societatea noastra ocupa un loc important in piata constructiilor atat in Judetul Galati dar si in judetele limitrofe. Compania este intr-o continua dezvoltare si ca urmare necesita aport de personal calificat care impreuna cu resursele existente sa concure la realizarea standardelor de eficienta/calitate impuse atat de legislatie cat si de conducere si/ sau colaboratorii nostri.
Standardele de calitate definesc activitatea societatii, toti angajatii contribuie activ la obtinerea rezultatelor si atingerea obiectivelor stabilite de conducere.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024