Gratis

MANAGER DE PRODUCTIE

Oul De Tinca S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana cu o puternica capacitate de luare a deciziilor.
Excelente abilitati de comunicare ,colaborare si atribuire de sarcini colaboratorilor.
Prezenta serioasa, impunatoare.
Abilitati de lider.Capacitatea de a conduce si motiva subalternii.
Prezenta de spirit si bun organizator in rezolvarea problemelor aparute.
Experienta in productia animala de preferat in avicultura.
Cunostiinte in intocmirea documentatiei specifice activitatii si a rapoartelor de productie.
Calificare/diploma in medicina veterinara sau zootehnie
Cunoscator al limbilor romana si engleza.
Constituie avantaj cunoastrea limbilor germana si maghiar

Descrierea jobului

Intocmirea documentatiei specifice activitatii productive.
Organizarea muncii si impartirea sarcinilor angajatilor.
Raportari KPI (indicatori de performanta) catre liderul companiei.
Mentinerea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si cresterea masurilor de biosecuritate.
Cresterea si mentinerea standaredelor de productie la un nivel inalt.
Urmarirea realizarii servicilor de intretinere si mentenata pentru desfasurarea productiei la nivel optim.

Societatea este unul dintre principalii producatori de oua de consum din Romania cu sediul in loc.Gurbediu,jud.Bihor.
Momentan compania are 115 angajati care isi desfasoara activitatea in departamentele:administrativ,ferma de tineret inlocuire,ferma de gaini ouatoare,statia de sortat si ambalat oua,tehnic.
Suntem in cautarea unui manager de productie.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024