Gratis

Manager de Club

Kayus Lounge Brasov

Candidatul Ideal

Kayus Lounge Brasov este in cautare de un Manager de Club cu experienta in domeniu, priceput in managementul clubului si in implementarea de concepte de petrecere, colaborarea cu furnizorii si activitati de PR specifice unui club, avand abilitati in ceea ce priveste atragerea de clienti si fidelizarea acestora, precum si in organizarea evenimentelor cu artisti si buna desfasurare a activitatii de club.

Cerințe:

- Experiență anterioară de minim 3 ani în managementul unui club sau a unui local de renume

- Abilități excelente de organizare, leadership și comunicare

- Creativitate și capacitatea de a dezvolta concepte inovatoare de petreceri și evenimente

- Cunoașterea tendințelor actuale din industria ospitalității și divertismentului

- Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Coordonarea zilnică a activităților clubului și asigurarea unei funcționări impecabile

- Dezvoltarea și implementarea unor concepte ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de petreceri și evenimente tematice care să atragă și să fidelizeze clienții

- Gestionarea echipei și asigurarea unui mediu de lucru pozitiv și productiv

- Monitorizarea satisfacției clienților și abordarea feedback-ului pentru a îmbunătăți constant serviciile oferite

- Colaborarea cu furnizorii și gestionarea eficientă a resurselor

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță

- Mediu de lucru dinamic și profesionist

- Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră

- Posibilitatea de a pune în practică ideile tale și de a influența direct succesul clubului

Kayus Lounge, unul dintre cele mai exclusiviste localuri din inima orașului, își extinde echipa și caută un Manager de Club experimentat și creativ. Dacă ai o experiență solidă în managementul cluburilor și capacitatea de a crea concepte de petreceri inovatoare, te invităm să ni te alături pentru a duce experiența Kayus Lounge la un nivel superior.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024