Gratis

Manager cu experienta

Integral Optic Srl-d

Candidatul Ideal

Buna ziua!

Candidatul ideal trebuie sa aibe:
-Experienta manageriala (nu este obligatoriu sa fie in acelasi domeniu)
-Abilitati excelente de planificare si organizare
-Capacitatea de a lucra sub presiune si a luat decizii rapide
-Abilitati de leadership si comunicare
-Rezistenta la stres
-Adaptibilitate la schimbari
Relatii la 0774 681 161

Descrierea jobului

-Vei ghida, coordona si dezvolta membrii echipei
-Vei gestiona activitatile interne pentru a realiza obiectivele de vanzari
-Vei gestiona programul ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂de lucru si operatiunile ce tin de logistica
-Vei fi responsabil de organizarea cabinetelor
-Vei oferii consultanta clientilor si vei coordona derularea inventarelor

Suntem o companie cu un capital 100% romanesc, cu 5 cabinete in Bucuresti si 2 in Ploiesti.
Misiunile noastre sunt sa facem oamenii sa vada bine, prin produsele si serviciile de optica de exceptie la indemana oricui.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024