Gratis

MANAGER CLINICĂ MEDICALĂ

ORIGYN FERTILITY CENTER

Candidatul Ideal

  • Capacitate de planificare și organizare
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare
  • Abilități de vânzare și negociere
  • Focus pe obținerea rezultatului dorit și găsirea de soluții
  • Inițiativă și implicare
  • Flexibilitate și adaptabilitate față de situații noi/neprevăzute
  • Atitudine pozitivă și constructivă
  • Experiență în coordonarea unei unități medicale (de preferat)
  • Experiență în business development
  • Studii superioare
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Coordonează, planifică și supervizează întreaga activitate operațională a clincii, asigurându-se că serviciile oferite respectă standardele de calitate și că ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁procesele sunt eficiente și bine gestionate;
  • Analizează permanent activitatea clinicii și propune soluții de eficientizarea a acesteia și a costurilor aferente;
  • Menține și dezvoltă proiecte în relația cu autoritățile în domeniul business-ului medical: MS, DSP, CAS, etc;
  • Identifică potențiali trimițători (medici specialiști/primari și companii din domenii conexe sau similare) cu care compania ar putea colabora în scopul promovării serviciilor; îi contactează și stabileste vizite în care prezintă și negociază oferta de colaborare, în scopul încheierii de acorduri comerciale cu aceștia;
  • Analizează piața serviciilor medicale din domeniu, tendințele și trendurile acesteia zona alocată și identifică oportunități de dezvoltare a afacerii în zonă;
  • Monitorizează calitatea serviciilor medicale acordate la nivelul clinicii, inclusiv prin evaluarea gradului de satisfacţie al pacienţilor, şi elaborează propuneri de îmbunătăţire a acesteia și de fidelizare a pacienților;
  • Este responsabil de rezolvarea problemelor de ordin administrativ apărute în clinică.

ORIGYN FERTILITY CENTER IAȘI oferă servicii medicale în domeniul reproducerii umane asistate. Proiectul ORIGYN a luat naștere în 2009 la Iași, din dorința asigurării unui suport de specialitate cuplurilor care nu pot avea copii. ORIGYN vine în întâmpinarea cererii tot mai mari de consiliere în terapia infertilității și se adresează populației din zona de Nord-Est a României.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024