Gratis

MANAGER CALITATE

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență de minimum 5 ani într-o poziție similară de management al calității.
  • Cunoștințe solide despre standardele și reglementările în domeniu.
  • Experienta in analiza probleme prin utilizarea 8D, 5 Why, diagrama cauza-efect.
  • Abilități excelente de comunicare, planificare, organizare și leadership.
  • Cunoasterea limbii engleze (cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj).
  • Cunoștințe avansate de MS Office și de software-uri specifice pentru managementul calității.Beneficii:

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Căutăm un Manager Calitate dedicat, orientat către detalii, cu abilități excelente de leadership și experiență în domeniul asigurării ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂calității, pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va superviza toate procesele legate de calitate, va implementa proceduri eficiente și va colabora cu echipele interne pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.

Responsabilități principale:
  • Coordonarea și implementarea sistemului de management al calității în conformitate cu standardele și reglementările relevante.
  • Elaborarea și monitorizarea indicatorilor de performanță pentru a îmbunătăți procesele și a asigura conformitatea cu specificațiile produselor/serviciilor.
  • Conducerea auditurilor externe pentru certificarea standardelor de calitate.
  • Coordonarea auditurilor interne.
  • Gestionarea neconformităților și implementarea măsurilor corective și preventive.
  • Dezvoltarea și instruirea echipelor interne pentru respectarea politicilor și procedurilor de calitate.
  • Colaborarea cu furnizorii și partenerii pentru a asigura conformitatea produselor/serviciilor cu standardele impuse.
Oferim:
  • Pachet salarial negociabil (pachet de relocare daca e cazul)
  • Bonuri de masa 30 ron/zi
  • Tichete cadou de Paste si Craciun
  • Bonusuri de recomandare
  • Decontare transport
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și de a dezvolta o carieră de succes
  • Echipamente de lucru moderne și un mediu de lucru sigur
  • Programe de dezvoltare profesională și traininguri specializate.

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE este prezenta in Romania din 2006 si face parte din TECNOSTAMP TRIULZI INT. GROUP.
TTEE este specializata in producerea de piese termoplastice si termosetate prin injectie si compresie, decorate (vopsite, metalizate) pentru industria auto, electrica si electrocasnice.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024