Gratis

Manager Calitate

IS SEEDS RO S.R.L.

Candidatul Ideal

Despre rol
Ne dorim un coleg/a orientat spre rezultate, cu bune abilitati de comunicare si colaborare in echipa, cu spirit de actiune si initiativa. Daca consideri ca ai o buna capacitate de planificare, organizare si experienta in domeniul calitatii, atunci asteptam sa te cunoastem!

Profilul ideal:
  • Studii superioare finalizate în domeniul agricol;
  • Cunostinte avansate despre managementul calității;
  • Cunostinte de Limba engleza nivel avansat;
  • Cunostințe solide în domeniul agricol și a legislației în domeniul productiei de seminte;
  • Cunoștințe calculator (excel, power point, word), nivel avansat;
  • Abilități de comunicare și leadership;
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
  • Organizarea si coordonarea departamentului de calitate – inclusiv laboratorul de testare seminte;
  • Organizarea, intretinerea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃si certificarea sistemului de management a calitatii;
  • Organizarea activitatii de asigurare a calitatii in procesul de productie;
  • Rezolvarea reclamatiilor de calitate – raportare, plan de masuri, instruiri etc.
  • In colaborare cu managerul de fabrica elaboreaza planuri si implementeaza masuri pentru createrea calitatii produselor, proceselor, reducerea deseului si pierderilor.
Publicat 18 Iul. 2024 Reactualizat 15 Aug. 2024 Expiră 17 Aug. 2024