Gratis

Manager Brand

Mon Petit Jo S.R.L.

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal:
- Abilități excelente de comunicare, pentru a facilita colaborarea eficientă în echipă și cu partenerii externi.
- Proactivitate, inițiativă și dorința de a veni cu idei inovatoare care să contribuie la succesul brandului.
- Competențe solide în Excel: tabele pivot, VLOOKUP și alte formule sunt cunoștințe esențiale.
- Experiență relevantă în industria de fashion/retail, preferabil atât offline cât și online.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
- Implementarea și executarea strategiei de business agreate.
- Coordonarea și implementarea proiectelor strategice pentru creșterea și dezvoltarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄brandului MonpetitJo.
- Analiza datelor și raportarea rezultatelor pentru a sprijini deciziile de afaceri.
- Colaborarea cu echipa de design și producție pentru asigurarea livrării de produse de calitate superioară.
- Identificarea și propunerea de noi oportunități de piață și inovații.
- Menținerea legăturii cu furnizorii și producătorii, în colaborare cu designerul colecției.
- Forecastarea producțiilor viitoare, în funcție de istoric și tendințele pieței.

Ce oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă creativă și inovatoare.
- Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unui brand de succes în industria hainelor pentru copii.
- Un mediu de lucru dinamic, în care creativitatea și inițiativa sunt apreciate.

MonpetitJo este un brand inovator de haine pentru copii, cunoscut pentru produsele sale de calitate superioară și designul modern. Suntem în căutarea unui Manager dedicat, capabil să coordoneze și să implementeze strategii eficiente care să contribuie la creșterea și dezvoltarea brandului nostru.

Dacă ești pasionat de fashion, ai experiență relevantă și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru această poziție!
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024