Gratis

Magazioner Depozit Materiale Electrice

SC Electric Group SRL

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, atenta si organizata, dornica sa acumeleze noi cunostinte in domeniul materialelor electrice,
Studii medii, de preferinta in domeniul tehnic (electric – prezinta avantaj)
Autorizatie de stivuitorist – prezinta avantaj

Descrierea jobului

Descarcare / incarcare materiale electrice.
Pregatire comenzi.
Pregatire colete curieri.
Activitati specifice lucrului in depozit (aranjare marfuri, sortare, etichetare etc.) ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄

Electric Group este o companie națională înființată în anul 2001 cu capital integral românesc, care deține în prezent 3 depozite en-gros de materiale electrice în Cluj-Napoca, București și Timișoara si un showroom de corpuri de iluminat in Cluj-Napoca.
Electric Group oferă o gamă completă de componente și echipamente electrice de joasă și medie tensiune penrtu aplicatii civile sau industriale.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024