Gratis

Magaziner - Topoloveni

SC FAIST ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Minim 2 ani experienţă în activităţi similare;
  • Spirit organizat
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Abilitatea de a comunica;
  • Capacitate de autoperfecţionare continuă şi
    perfecţionare continuă;
  • Caracter moral;
  • Capacitatea de a analiza şi aprecia obiectiv
    situaţiile şi problemele specifice domeniului de
    activitate;
  • Loialitate faţă de firmă;
  • Atestat de stivuitorist.

Descrierea jobului

  • Primeste materialele aprovizionate;
  • Se ocupa de descarcarea si incarcarea camioanelor cu marfa;
  • Verifica cantitatile trecute in documentele care le ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄insotesc;
  • Raspunde de depozitarea corecta a materialelor primite, in conditii bune de securitate atat pentru evitarea degradarii acestora cat si pentru securitate si sanatatea muncii;
  • Asigura integritatea tuturor materialelor, a utilajelor de stivuire si a sculelor din dotarea societatii;
  • Opereaza in sistemul de gestiune interna respectand fluxul de marfa;
  • Organizeaza alimentarea liniilor de productie respectand fluxul marfii;
  • Gestioneaza si depoziteaza produsul finit, dupa iesirea din productie si viza control calitate;
  • Comunica sefului ierarhic superior orice situatie dificila pe care o intalneste;
  • Indeplineste orice dispozitie data de sefii ierarhici superiori.
  • Inventariazã faptic si compara cu evidenta scriptica gestiunea, saptamanal;

Faist Romania este specializată în dezvoltarea și fabricarea servomotoarelor, supapelor, componentelor și ansamblurilor pentru turbocompresoare, dispozitive de control al emisiilor, precum și componente și ansambluri de înaltă calitate brevetate sau licențiate pentru piețele auto și industriale.

Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 22 Iul. 2024 Expiră 21 Aug. 2024