Gratis

Lucratori Comerciali - Halele Centrale Ploiesti

Divertas M S.R.L.

Descrierea jobului

S.C. DIVERTAS M S.R.L. angajează, pentru magazinele proprii aflate în incinta Halelor Centrale Ploiești:

- LUCRĂTORI COMERCIALI (Vânzători)
- ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀MANIPULANȚI

Programul de lucru este identic cu programul Halelor Centrale. Menționăm faptul că în zilele de Miercuri și Sâmbătă este program scurt (până la orele 14:00), iar duminica este zi liberă.

În plus, se beneficiază de încă 1 zi liberă/săptămână la care se poate renunța (în acest caz se va plăti), ajungând la salariul MINIM NET de 5.000 Ron pentru vanzatori si de 4.600 Ron pentru manipulanti.

In situatia in care vanzatorul sau manipulantul are o experienta si niste abilitati deosebite, se poate negocia un salariu mai mare. Se cere puţină experienţă ȋn operarea casei de marcat, in cazul vanzatorului.

Pentru detalii vă rugăm să mergeți la punctul de lucru (zona pescărie ) și să vă adresați șefului de magazin, dna. Jercălău Luminița, tel: 0721 052 352.

Compania Sc Divertas M Srl a luat nastere in anul 1992, din pasiunea noastra pentru comert si initiativa de a oferi oamenilor produse fabricate dupa retete traditionale.

Compania se bazeaza preponderent pe productia de preparate si semipreparate din peste, comercializate sub brandul propriu DIVERTAS M - PESTE SI DELICATESE DIN PESTE dar si pe comertul cu peste viu, peste proaspat indigen si peste proaspat import UE.

Produsele si serviciile noastre se adreseaza in principal pietei din Romania.
Va punem la dispozitie produse proprii de calitate precum: peste afumat, peste marinat, sarat, salate icre si peste viu, proaspat, congelat.

Ne bazam pe o echipa puternica formata din 49 de angajati cu experienta in aceasta industrie, seriozitatea companiei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostri de afaceri, toate aceastea reprezentand garantia faptului ca oferim servicii si produse de calitate.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 27 Aug. 2024 Expiră 26 Sept. 2024