Gratis

Lucrator manipulare marfa - Parc Ind Selimbar

Gebrüder Weiss GmbH

Candidatul Ideal

Manipulant marfa / Lucrator depozit
  • Aveți experiență în domeniul depozitelor
  • Sunteți o persoană aptă din punct de vedere fizic și flexibilă în ceea ce privește programul de lucru, pentru îndeplinirea cerințelor de viteză în sectorul transporturilor
  • Dispuneți de permis pentru manipularea stivuitorului (optional) și vă face plăcere să lucrați cu echipamente tehnice (de exemplu, scanere manuale, utilaje)

Descrierea jobului

Subtitlu Atribuțiile dumneavoastră
  • Împreună cu echipele noastre multiculturale, reprezentați baza pentru succesul companiei
  • Încărcați și descărcați camioanele noastre, preluați ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀mărfurile clienților, scanați și etichetați produse și gestionați operațiunile itinerante de manipulare a mărfurilor
  • În calitate de unul dintre cele mai importante elemente ale lanțului de transport, asigurați un nivel de calitate ridicat pentru clienții noștri

Profilul dumneavoastră
  • Dispuneți de permis pentru manipularea stivuitorului și vă face plăcere să lucrați cu echipamente tehnice (de exemplu, scanere manuale, utilaje)

Oferta noastră
  • Un loc de muncă sigur în cadrul unei întreprinderi viabile din punct de vedere financiar
  • Apartenența la o echipă unită
  • Echipament de lucru de calitate superioară
  • Echipament tehnic modern
  • Asigurare medicala privata
  • Oportunități multiple de perfecționare în timpul programului de lucru
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat de companie, sediul nostru este in Parc Industrial Selimbar
  • Program de lucru: 8 ore/zi, 5 zile/saptamana, schimbul 1 06:30 - 15:00, schimbul 2 14:30 - 23:00, schimbul 3 22:30 - 07:00

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024