Gratis

Lucrator in depozit - Showroom F64

F64 Studio SRL

Candidatul Ideal

Cerinte candidat:
- Usurinta in manipularea fizica, ordonarea si selectia produselor;
- Persoana activa, rezistenta la stres, cu atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala;
- Spirit practic si om de echipa;
- Punctualitate, seriozitate si disciplina;
- Fara antecedente penale;
- Cunostinte despre aparatura foto-video - reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Colegii din Echipa Depozit a Showroom-ului F64 isi cauta coleg nou! :)
Program de lucru: programul magazinului, ture.

Hai ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈sa-ti spunem pe scurt si care sunt responsabilitatile principale ale postului:
- Receptie produse in conformitate cu documentele de insotire, faptic si scriptic;
- Dispunere marfuri in spatiul special amenajat in conformitate cu regulile si procedurile in vigoare;
- Verificare stare produse, scanare si pregatire produse /colete pentru livrare, verificare comenzi;
- Verificare documentatie necesara expeditiei catre livrare – pt magazin;
- Livrare produse catre clienti - la bancul de probe (in magazin);
- Participare la inventare periodice;
- Organizare si intretinere curenta a spatiului de lucru conform regulilor interne/ ordine si curatenie;
- Respectare proceduri de lucru.
Mult succes!

Știm că în București sunt peste 260.000 de companii pentru care poți alege să lucrezi. În aceste condiții este firesc să te întrebi de ce ai alege să vii la F64.
Răspunsul îl vei afla doar intrând în echipa noastră, pentru că fiecare dintre colegii noștri și-a găsit propria motivație și probabil așa va fi și în cazul tău.
Până când îți vei găsi însă de ce-ul tău pentru care o să îndrăgești F64, iată câteva lucruri la care să te aștepți:
- libertate de mișcare – programul nostru este flexibil și încurajăm creativitatea și inițativele;
- instruire continuă – știm că dacă echipa nu crește, nici firma nu crește, așa că oferim permanent acces la educație (cursuri, evenimente, biblioteca companiei);
- recompensă materială atractivă – vrem să fii mulțumit de câți bani câștigi, de aceea ne-am asigurat că acordăm salariu fix și bonificații care recompensează rezultatele deosebite;
- creștere în carieră – ai ocazia să avansezi pe măsura forțelor proprii; dacă faci o muncă de calitate, cu siguranță vei evolua rapid alături de noi.
Astăzi, ai posibilitatea de a te alătura celor 150 de profesioniști care se pun cu entuziasm și creativitate în slujba iubitorilor de imagine pentru a crea experiențe care să aducă bucurie de ambele părți.
Locul tău este deja pregătit. Tu ești gata să ni te alături?

Mai multe despre noi pe www.F64.ro sau direct în concept store.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024