Gratis

LUCRATOR DEPOZIT- VERIFICARE SI AMBALARE MARFA

SC OTTER Distribution SRL

Candidatul Ideal

  • Atentie la detalii si responsabilitate;
  • Studii medii;
  • Abilitatea de a lucra in echipa;
  • Experienta de lucru intr-un depozit automatizat reprezinta ︊︈︁︇︆︎︇︉​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎un avantaj;
  • Cunostinte la nivel basic privind operarea datelor pe calculator;
  • Experienta in lucru cu sisteme de operare tip WMS, precum si operatiuni automatizate prin conveyor cu banda reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Verifica marfa care pleaca din depozit;
  • Scaneaza marfa pentru emiterea facturilor;
  • Raporteaza diferentele sau distrugerile;
  • Ambaleaza marfa colectata ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cutii colectoare;
  • Eticheteaza coletele cu destinatia de expeditie;
  • Participa la diverse operatiuni automatizate prin conveyor cu banda.

Otter Distribution este unul dintre cei mai mari retaileri si distribuitori de incaltaminte si accesorii din Romania, iar business-ul de distributie deja se extinde pe mai multe piete externe.
Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter Distribution a reunit in reteaua sa de magazine (OTTER, TEZYO, EPICA, GRYXX, ALDO) atat marci propria, cat si marci cu renume international distincte ca stil si imagine. In momentul de fata, reteaua de magazine este formata din peste 70 de magazine localizate in Bucuresti si in cele mai mari orase ale tarii. Atat online, cat si in oricare din magazinele noastre, clientii se pot inspira dintr-o gama de produse in voga si de calitate superioara.

Fa parte din echipa Otter!

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024