Gratis

Lucrator depozit - Picker marfa

SaniTo Distribution SRL

Candidatul Ideal

  • Corectitudine, seriozitate, etică profesională;
  • Operare calculator nivel mediu
  • Apt pentru efort fizic.
  • Persoana Nefumatoare!
  • Studii efectuate: Liceu
  • Persoana cu simt de responsabilitate, ordonata si tinere din scurt ordinea si curatenia in depozit;

Descrierea jobului

  • Desfășurarea activităților privind: niruri receptie marfa, pregătire comenzi (picking) pentru livrare, etichetare, ambalare în colete, manipulare marfă, receptie marfa, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀depozitare pe raft.
  • Participarea la inventarele periodice.
  • Conștiinciozitate în raport cu sarcinile care-i revin.
  • Receptie bunuri si verificare calitativa si cantitativa cu datele inscrise in documentele de insotire;
  • Ordinea si curatenia zilnica in depozit;
  • Asigurarea integritatii stocului de marfă;
  • Verificarea si monitorizarea permanenta a stocurilor de materii prime si auxiliare din zona de desfasurare a activitatii;
  • Pastrarea confidențialității informațiilor legate de companie;

Beneficii
  • Mediu de lucru placut
  • Salariu platit intotdeauna la timp.
  • Program fix (08:00-17:00), sambata si duminica libere

Sanito Distribution este o firma care opereaza in domeniul vanzarilor de produse igienice de curatenie. Are in portofoliu peste 100 de branduri si peste 10000 de produse de igiena.

Cu o experienta de 19 ani Sanito este in plina dezvoltare, are un colectiv mic, dar tanar si plin de energie.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024