Gratis

Lucrator Depozit / Picker - Depozit Decathlon (part-time)

Decathlon Romania
10 poziții

Candidatul Ideal

Lucrator Depozit / Picker - Depozit Decathlon Stefanestii de Jos

Centrul nostru logistic a fost inaugurat în 2017 și de atunci aprovizionează cele 31 de magazine Decathlon din România, site-ul decathlon.ro precum și magazine din Grecia, Bulgaria și Ucraina. Localizat lângă Ștefăneștii de Jos, centrul regional de aprovizionare (CAR) pune la dispoziție spații sociale, de recreere și le oferă angajaților posibilitatea de a se bucura de sport în sala de fitness sau în exterior pe un teren multisport.
De asemenea, DECATHLON Logistica vine in suportul angajatilor asigurand transportul acestora.
In DECATHLON Logistica, siguranta si eficienta sunt importante; asadar echipamentul individual de protectie si sistemul electronic vor face parte din recuzita zilnica.

CANDIDATUL IDEAL:
  • Energic si Responsabil;
  • Pasionat de sport;
  • Flexibil in privinta programului (jobul va fi part-time, de vineri pana duminica);
  • Eficient si autonom;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului

  • Se va lucra de vineri pana duminica in ture: 6:30-15:15, 13:15-22:00, 45 min fiind pauza de masa;
  • Asiguram aprovizionarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄lantului de magazine DECATHLON;
  • Receptionarea si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈depozitarea marfii;
  • Pregatirea comenzilor/ picking;
  • Expedierea produselor;
  • Gestionarea stocului;
  • Inventariere;
  • Pregatire si expediere comenzilor online;
  • Controlul calitatii;
  • Mentine ordinea si curatenia in spatiul de lucru;

Beneficii:
Pe langa salariul de baza si bonusurile aferente vei avea:

Transport asigurat (punct de intalnire - locatie si inapoi) Adancata, Fierbinti, Urziceni, Bucuresti, Ploiesti;
Bonuri de masa;
Dezvoltare personala si profesionala;
Acces la sala fitness si terenul multisport.

Asteptam sa te cunoastem!

Daca vrei sa afli mai multe detalii despre modul in care Decathlon prelucreaza datele tale personale in scop de recrutare, intra aici.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024