Gratis

Lucrator depozit/livrare marfa

MIDA PRO DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Lucrător Depozit

Suntem în căutarea unui Lucrător Depozit dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți dorești un mediu de lucru dinamic, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul depozitării este un avantaj;
Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
Flexibilitate și capacitatea de a adapta la cerințele de lucru în schimburi;
Abilități de comunicare și rezolvare a problemelor.
PERMIS CATEGORIE B

Oferim un mediu de lucru plăcut, o echipă prietenoasă și posibilități de dezvoltare profesională. Salariul competitiv și beneficiile suplimentare completează pachetul nostru de compensații.

Dacă ești o persoană motivată, dornică să învețe și să contribuie la succesul echipei noastre, te invităm să aplici pentru poziția de Lucrător Depozit. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine!

Descrierea jobului

Responsabilități:

Recepționarea, verificarea și gestionarea mărfurilor;
Etichetarea, ambalarea și pregătirea comenzilor pentru livrare;
Menținerea curățeniei și a ordinei în ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀depozit;
Colaborarea cu colegii pentru îndeplinirea obiectivelor echipei;
Respectarea procedurilor de siguranță și securitate în depozit.
Livrare marfa cu duba.

Cele două lebede, una albă şi una neagră semnifică eleganţa prin simplitate.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 24 Sept. 2024