Gratis

Lucrator depozit / e comerce project developer

SCULE ȘI UNELTE DESIGN SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎
Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient;
Rezistenta la stres si capacitatea de a lucra rapid si eficient;

Descrierea jobului

Manipulare marfa, pregatirea coletelor și alte activități specifice depozitului

Colaborare activa si eficienta ︉︁​︂︄︀​︂︃︆​︄︅cu colegii de echipa.
- Descarca ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si incarca marfa din/in containere si autovehicule;
- Pregateste materialele si echipamentul necesar pentru operatiunea de culegere transpalet, ︉︁​︂︄︀​︂︃︆​︄︅palet, cutii de diferite dimensiuni, banda adeziva, cutter.
- Culege de pe raft produsele din comanda din locatiile specificate in listele de culegere si pozitioneaza produsele pe paleti astfel încat sa nu se produca deteriorari ale acestora;
- Depoziteaza marfa culeasa in zona de verificare ;
- Raporteaza Coordonatorului logistic daca semnaleaza diferente cantitative sau de locatie, pentru verificarea stocului;
- Impacheteaza produsele pe paleti si in cutii, iar dupa verificare le sigileaza conform procedurii interne;
- Infoliaza paletii pregatiti pentru livare, si iii sigileaza cu banda personalizata pentru prevenirea furtului;
- Pozitioneaza paletii/coletele in zona de livrare grupati pe destinatii;
- Mentine curatenia si ordinea in depozit si in zona de lucru (intre si pe rafturi)
- Participa la orice alte activitati in depozit la solicitarea managerului logistic.

Beneficii:
-Asiguram transport
-Salariu net minim 4000
- Tichete de masa
-bonusuri de performanta si implicare

Compania noastra activeaza de 10 ani in domeniul comertului , suntem unici importatori si distribuitori ai unor branduri cunoscute precum Zilan, Ztools, Florya, Lisa, Bostik ,Feroneria, Klingspor etc,
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024