Gratis

Lucrator depozit Bucuresti

Romastru Trading SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

* Studii: medii
* Cunoştinţe operare cu MS office
* Experienţă: minim 1 (un) an in aceeasi functie sau echivalent precum si cursuri specializate in domeniu
* Experienta in piata farmaceutica reprezinta un avantaj
* Abilitati excelente de organizare, gestionare
* Capacitate de a selecta prioritatile, de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse
* Abilitati de a interpreta corect documente legale

Descrierea jobului

* Preluare si receptie marfa;
* Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
* Intocmirea documentatie de gestiune;
* Controleaza regulat ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁stocul de gestiune ;
* Pregatirea, ambalarea, eliberarea marfii clientilor pe baza documentelor legale ;
* Indeplineste la timp toate responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei.

Romastru Trading apartine grupului de companii Pharaon Holding care are o experienta de peste 134 de ani si care reuneste 25 de companii din intreaga lume, cu o gama variata de activitati ce cuprind produse farmaceutice si cosmetice, transport maritim, asigurari, electronice, electrocasnice, pesticide, gaz refrigerant.
Romastru este o companie distribuitoare de produse farmaceutice, prezenta pe piata din Romania inca din anul 1994.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024