Gratis

Lucrator depozit Bucuresti/ Cluj-Napoca

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Dona. Logistica, important distribuitor de medicamente la nivel national isi mareste echipa!

Cautam colegi locati in Bucuresti si Cluj-Napoca pentru postul de lucrator depozit.

Daca iti place sa lucrezi in echipa, esti o persoana constiincioasa, responsabila si ai experienta practica in domeniul productiei, depozit sau servicii logistice, esti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Receptioneaza si efectueaza verificarea cantitativa si calitativa a produselor;
  • Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
  • Asigura securitatea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si integritatea bunurilor;
  • Contribuie la respectarea normelor specifice de depozitare a medicamentelor, prin asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca;
  • Participa la inventarele periodice.

Iti oferim:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Bonusuri trimestriale in functie de performanta
  • Asigurare de sanatate privata
  • Decontarea transportului
  • Card de reducere in Farmaciile Dona
  • Program de lucru in schimburi
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare intr-o echipa primitoare si dinamica

Dona Logistica, parte a grupului DONA, este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de distributie produse farmaceutice din Romania, asigură distribuția echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii proprii. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, anul acesta indreptandu-se catre o cifra de afaceri de peste 500 milioane euro.

Dona. Logistica dispune de propriile capacitati de depozitare a marfurilor, avand in momentul de fata trei centre logistice mari in Ilfov, Cluj si Bacau.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024