Gratis

Lucrator comercial

PMA PARTNER COM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cauți un loc de muncă stabil și respectat? Vino alături de noi!
Angajăm casier la Petrom Traian Vuia.
În fiecare zi, avem grijă de mii de oameni și de mașinile lor, alimentând-i cu energie pentru o viață mai bună.
Poți contribui și tu dacă:
Îți pasă de cei din jur și ești de ajutor;
Ai o atitudine pozitivă și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, sigur și inovator;
Ești interesat să te dezvolți personal și profesional;
Corectitudinea, curățenia și responsabilitatea sunt importante pentru tine;
Apreciezi un program flexibil care îți permite să ai timp pentru cei dragi și pentru pasiuni (lucru în ture de zi și noapte).

Descrierea jobului

Experiența anterioară în domeniu nu este necesară, cariera ta va fi alimentată aici, cu tot ce e mai bun.
Vei ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂avea un rol cheie în întâmpinarea clienților, promovarea și vânzarea produselor și serviciilor, menținerea curățeniei, gestionarea mărfurilor, asigurarea bunei funcționări a stației, astfel încât clienții care ne vizitează să se simtă bineveniți.
Primii pe care-i susținem sunt oamenii noștri, așa că, pentru început, vei avea următoarele beneficii:
Pachet salarial: salariul de încadrare de la 4400 lei brut + tichete de masă 35lei/zi. Veniturile salariale cresc în funcție de programul de lucru și de orele lucrate.
Prime de sărbători, facilități pentru vacanțe, susținere financiară pentru evenimente deosebite;
Posibilitatea de a-ți mări veniturile în funcție de realizări (bonusuri de vânzări și bonusuri bazate pe criterii de performanță);
Discounturi la anumite produse și servicii prin intermediul cardului de angajat;
Și foarte important: un mediu de lucru sigur, plăcut și în care vei fi respectat.

Hai să lucrăm împreună! Tu aduci CV-ul, cafeaua o dăm noi.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024