Gratis

Lucrator comercial

PVP TASTY FOOD S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Echipa cu mix de varste in personal, energica si punctuala

Descrierea jobului

Restaurant Peroni, in incinta Aeroportului Otopeni, cauta colegi sa se alature unei echipe tinere pentru postul de lucrator comercial, cu ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈orientare catre clienti, punctuali, dinamici, cu sau fara experienta. Oferim salariu net cuprins intre 3000 lei si 5000 lei, tichete de masa in valoare de 735 lei, decont de transport in aloare de pana la 150 lei, bonusare la atingerea target urilor stabilite lunar si training de specialitate. Programul de lucru este impartit pe ture de zi si ture de noapte, locatia fiind deschisa non stop, tura de zi 07.00-19.00 iar tura de noapte 19.00-07.00.

Societatea detine locatia Peroni din incinta Aeroportului Otopeni
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024