Gratis

Lucrator comercial

Delicatese Florescu

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Seriozitate si profesionalism, fire sociabila, dornica sa se perfectioneze in domeniul vanzarii,
  • Cunostinte de operare a computerului.
  • Studii: liceale/student.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Persoana angajata va lucra în principal în magazinul nostru din centrul Bucureștiului, str. Radu Cristian nr. 6, sector ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄2 și, în funcție de necesități, va înlocui personalul din alte puncte de lucru în perioada concediilor sau (de câteva ori pe an) în puncte de vânzare eocazională (târguri, evenimente).

Beneficii oferite:
  • Salariu cu contract pe perioada nedeterminata,
  • Bonuri de masă
  • Mediu de lucru placut,
  • Sansa de a face parte din echipa care a introdus in Romania cafeaua gourmet si din povestea Delicatese Florescu.

Cel mai renumit magazin de cafea gourmet si delicatese din Romania, deschis in iulie 2010 in centrul Bucurestiului de Gheorghe Florescu, autorul cartii "Confesiunile unui cafegiu", best-seller al editurii Humanitas.
Gasiti detalii despre noi si harta magazinelor pe www.delicateseflorescu.ro.
Telefon: 0728 228 023.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024