Gratis

Lucrator Comercial Tabac Xpress

PETROVSKI UNIVERSE SOLUTION S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Profilul tău:

- prietenii te consideră o persoană energică, responsabilă și ︉︎︈︂️︅︌︁​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎organizată;
- contăm pe tine că poți să lucrezi în ture și în weekend.
- experiența pe un rol asemănător reprezintă avantaj.
- chiar dacă nu ai reușit încă să acumulezi experiența necesară, la noi totul se poate învăța cu responsabilitatea, implicarea și determinarea ta;
- dacă ești disponibil să lucrezi în ture organizate pe durata întregii săptămâni: dimineața și după-amiaza, iar când tura ta va fi în weekend primești un spor suplimentar;
- dacă ești energic, motivat, orientat spre performanță și rezultate.

Descrierea jobului

ZONA BUCURESTI STRAULESTI
Să întâmpine, să zâmbească și să răspundă nevoilor, manifestând o atitudine cordială și dorința de a fi ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de ajutor.
Sa ai ︌​​︂︀︎︈ cunostinte asupra produselor pentru a putea consilia intr-un mod optim si precis.
Pentru a putea servi mai mulți clienți simultan și a oferi tuturor un serviciu excelent.
Familiarizați-vă cu obiectivele de vânzări și străduiți-vă să le îndepliniți și să le depășiți individual și în cadrul echipei.
Prioritizează serviciile de primit, cu excluderea tuturor celorlalte sarcini.
Familiarizați-vă cu și furnizați servicii în funcție de nevoile lor pentru a maximiza vânzările.
A oferi suport prin menținerea unei imagini a magazinului, o imagine atractivă de cumpărat în orice moment.

Conceptul XPRESS este modern și complex și se distinge prin claritate în design și organizare, prin calitate și rapiditate în servire, prin oamenii care sunt cea mai importantă resursă a companiei, prin etică, respect și integritate față de clienti, angajați și furnizori, prin motivație și pasiune pentru tot ce facem, prin profesionalism și cooperare.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024