Gratis

Lucrator Comercial si Asistent Manager

NOODLE PACK
20 poziții

Candidatul Ideal

Descriere job

Job-ul nostru este pentru persoanele dornice să facă parte dintr-o echipă dinamică și care pun pasiune ︋︃︎︄︌︈︎︁​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎în tot ce fac.
Hai să faci și tu parte din #pack !

Ce căutăm:
  • ai atitudine pozitivă și îți place să lucrezi alături de oameni faini? Hai să ne cunoaștem!
  • vrei să evoluezi și să înveți lucruri noi? Noodle Pack te așteaptă în echipă!

Ce vei face la noi:
  • lucrezi în zonele restaurantului unde experiența ta contează – bucătărie, zona caselor de marcat
  • pregatești produsele la standardele Noodle Pack, în condiții stricte de igiena și siguranță alimentară
  • programul de muncă este specific celui de mall (full-time) sau flexibil în program de 8 ore sau part time.

Descrierea jobului

Ce îți oferim:
  • pachet salarial atractiv
  • bonuri de masă
  • ai ocazia să testezi fiecare preparat cu o ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄masă gratuită ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀în fiecare zi
  • daca vii din mediul rural, îți decontăm 50% din transport
  • pachet medical MedLife, pentru că #nepasă de sănătatea ta
  • ne place să combinăm munca și starea de bine, așa că la noi pauzele alaturi de colegi sunt bine venite
  • te învățăm tot ce stim despre cum să faci cele mai gustoase preparate și îți oferim ocazia să avansezi în funcție de implicarea ta.

Descrierea companiei

Welcome @Noodle Pack!

Cu sediul central în Cluj-Napoca, am crescut cu pasiune, entuziasm și consecvență, din 2015. Avem în prezent 35 de locații, o cifră de afaceri netă de aproximativ 20 de milioane euro și în jur de 450 de angajați.
Suntem o companie în plină ascensiune, care se implică activ în comunitățile din care face parte și care oferă oportunități diverse de dezvoltare acelora care caută un loc de muncă stabil, într-o echipă plină de viață, care găsește inspirația să trăiască așa cum îi place.
Învățăm de la cei mai buni, nu facem compromisuri când vine vorba de valorile noastre, tratăm cu respect fiecare persoană care ne trece pragul și nu uităm să ne bucurăm de viață.
Join the Pack & fă parte din aventura noastră!

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024