Lucrator comercial pet shop, asistent veterinar, receptioner

TRUST VET PET S.R.L.
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ești pasionat de animale și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de energie?
Trust Vet Pet își pregătește echipa!
Candidatul ideal pentru noi ar trebui să indeplinească cel putin 5 din următoarele criterii și să fie:
- profesionist
- de încredere
- persuasiv
- sincer
- iubitor de animale
- empatic
- devotat muncii sale
- ordonat
- punctual
- cu simț practic

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Oferirea de consultanță clienților în alegerea produselor potrivite pentru animalele lor de companie
- Gestionarea și organizarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀rafturilor, asigurându-te că produsele sunt mereu la vedere și în stoc
- Operarea casei de marcat si POS-urilor
- Menținerea unei atmosfere plăcute și prietenoase în magazin
- Participarea la inventar și la diverse activități administrative

Cerințe:
- Experiență anterioară pe un job similar (constituie un avantaj)
- Iubire și cunoștințe despre animale de companie
- Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții
- Capacitate de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan
- Disponibilitate pentru lucru în ture, inclusiv în weekend

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv în functțe de nivelul de profesionalism și bonusuri de performanță
- Posibilități de dezvoltare profesională
- Un mediu de lucru prietenos și relaxant, înconjurat de animale
- Reduceri la produsele din magazin pentru angajați
- cursuri si training-uri profesionale plătite de către firmă

Alătură-te echipei Trust Vet Pet și transformă-ți pasiunea pentru animale într-o carieră!

Trust Vet Pet este o firmă nou înființată dedicată sănătății și bunăstării animalelor de companie, oferind o gamă completă de servicii specializate.
Acoperim tot ce ai nevoie pentru prietenul tău necuvântător: de la servicii veterinare de top în clinica noastră modernă, până la un Pet Shop bine aprovizionat cu produse de calitate, servicii profesionale de grooming, taxi pentru animale, pentru confortul și siguranța lor și nu in ultimul rând servicii de internare și hotel pentru prietenul tău necuvântator
La Trust Ve Pet, grija pentru animale este pe primul loc, iar echipa noastră de specialiști se asigură că fiecare vizită este o experiență pozitivă atât pentru tine, cât și pentru companionul tău.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024